CHARLÈNE - O firmie

Marka CHARLÈNE specjalizuje się w jednej z najbardziej innowacyjnych metod przedłużania rzęs jaką poznał rynek kosmetyczny, a mianowicie w rzęsach magnetycznych. Przełomowe rozwiązanie dostarczane przez CHARLÈNE umożliwia osiągnięcie zniewalającego wyglądu, przy jednoczesnej dbałości o regenerację Twoich naturalnych rzęs.

Nasze rzęsy magnetyczne pokochały już tysiące kobiet w Polsce i Niemczech chwaląc ich poręczność, wytrzymałość i cenę. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet wymagających, które nie chcą wybierać pomiędzy zdrowiem a pięknym wyglądem; nie chcących marnować czasu i pieniędzy na wielogodzinne wizyty u kosmetyczki czy mozolną pielęgnacje rzęs przedłużanych metodą 1 do 1. Rzęsy CHARLÈNE to odpowiedź na problemy wielu z nas, kobiet aktywnych, zapracowanych i dbających o zdrowie.

W czym tkwi fenomen marki?

W CHARLÈNE ustawiamy sobie poprzeczkę wysoko, dbając o zadowolenie każdej z Was. Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych produktów i opracowywaniem nowych. Dodatkowo w naszej firmie prowadzimy szczegółowy program kontroli jakości, mający zapewnić każdej kobiecie korzystającej z naszych produktów możliwie najwyższy poziom zadowolenia.

Stale współpracujemy z grupą kobiet testujących nasze produkty, prowadzimy badania konsumenckie oraz monitorujemy światowe trendy, aby odpowiadać na Wasze potrzeby.

Równie dużą wagę, co do oferowanych przez nas produktów, przykładamy do obsługi klienta. Wszystko to po to, abyście były zachwycone nie tylko z nowych rzęs, pięknych akcesoriów ale też z samego obcowania z marką CHARLÈNE.